Jarmark Bożonarodzeniowy w Bielawie

Było fantastycznie, kolorowo i ciekawie?. Mowa oczywiście o Bielawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym?. Dziękujemy Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie – Mokis za możliwość zbywania naszych publikacji o Bielawie i okolicach w specjalnie do tego przygotowanym domku. Chcielibyśmy bardzo podziękować członkom TPB za pomoc przy organizacji naszego stoiska oraz zbywanie książek. Podziękowania?? dla: Danuty Myśliwiec, Jowity Szuszkiewicz, Basi Tysz, Grażyny Piotrowskiej, Krystyny Bartosz, Janiny Uwsiewicz, Haliny Górzyńskiej, Jadzi Stępień, Mariusza Sobierajskiego, Ryszarda Waksmunda i Piotra Szkudlarka. Specjalne podziękowania fruną do naszej nowej członkini – Steni Garbus? za przygotowanie upominków – ozdób świątecznych dodawanych do zbywanych publikacji.

oprac. W. Karwacka