W sobotę, 30 maja, na zboczu Góry Parkowej w Bielawie odbyło się spotkanie integracyjne członków TPB. Pogoda i nastroje dopisały. Chcieliśmy szczególnie podziękować Piotrowi za pyszne jedzenie i oprawę muzyczną. Do zobaczenia następnym razem!

Oprac. W. Karwacka